Ju jeni vizitori 4624184

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne tek atsh ne rr fadil rada
 • 20161007_112835
  Full Screen
  • 20161007_112835%1/6
  • 20161007_112026%2/6
  • 20161007_111923%3/6
  • 20161007_111937%4/6
  • 20161007_111959%5/6
  • 20161007_111951%6/6
  1/6
  20161007_112835
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 419
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr fadil rada
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 87 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne rr fadil rada ,kati i katert i nje pallati te ri , apartamenti organizohet ne 2+1+1 banjo , me cmimin 1150 euro i pa diskutueshem , bashkengjitur ka dhe garazhd me vleren 1500 euro, te interesuarit te na kontaktojne
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %