Ju jeni vizitori 4681087

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ke kopshti zologjik
 • 20161007_102754
  Full Screen
  • 20161007_102754%1/7
  • 20161007_102745%2/7
  • 20161007_102837%3/7
  • 20161007_102737%4/7
  • 20161007_102813%5/7
  • 20161007_102805%6/7
  • 20161007_102819%7/7
  1/7
  20161007_102754
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 420
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopshti zologjik
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 260 m²
   • per shitje 156 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ke kopshti zologjik me pamje nga liqeni , kati peste i organizuar ne 130 meter ndertim 2+1+1 banjo dhe 130 meter verande , apartamenti ka vleren e 800 euro m² dhe 400 euro m² i verandes , te interesuarit mund te na kontaktojne .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 260.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %