Ju jeni vizitori 4594845

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • SAM_1152
  Full Screen
  • SAM_1152%1/13
  • SAM_1153%2/13
  • SAM_1159%3/13
  • SAM_1164%4/13
  • SAM_1119%5/13
  • SAM_1121%6/13
  • SAM_1128%7/13
  • SAM_1129%8/13
  • SAM_1126%9/13
  • SAM_1123%10/13
  • SAM_1132%11/13
  • SAM_1135%12/13
  • SAM_1136%13/13
  1/13
  SAM_1152
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 438
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Bill Klinton
  • Zona e brendshme: 89 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 79 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1, ne rrugen 'Bill Klinton'! Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje objekt te ri. Ka nje siperfaqe 95 m2 dhe eshte i orientuar nga Jug - Lindja. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte ne nje dhome ndenje, gatimi dhe ngrenie, dy dhome gjumi, dy tualete tualete me dritare dhe dy ballkone. Per me shume informacione jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 89.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %