Ju jeni vizitori 4134113

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera nje ambjent komercial ne qender te Tiranes
 • 20161006_111756
  Full Screen
  • 20161006_111756%1/3
  • 20161006_111804%2/3
  • 20161006_105944%3/3
  1/3
  20161006_111756
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 422
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kavajes
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 270 m²
   • per shitje 540 000 €
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera nje ambjent komercial ne qender te Tiranes.Ambjenti ka nje siperfaqe prej 270 m² ne katin e fundit te nje pallati 9 katesh dhe eshte i pershtatshem per shume aktivitete biznesi,zyra por edhe per banim.Ka funksionuar per nje kohe te gjate si kazino texas holdem poker me nje aktivitet dhe klientel shume te njohur ne Tirane.Vendodhja dhe lartesia i jep asaj nje pamje panoramike te te gjithe Tiranes.Cmimi per qera esht 2500 euro i diskutueshem dhe per shitje 540000 euro.Prona disponon te gjithe dokumentat hipotekore.Per me shum detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 270.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %