Ju jeni vizitori 4665607

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Sarande
 • DSCN0161
  Full Screen
  • DSCN0161%1/7
  • DSCN0160%2/7
  • DSCN0163%3/7
  • DSCN0162%4/7
  • DSCN0164%5/7
  • DSCN0166%6/7
  • DSCN0165%7/7
  1/7
  DSCN0161
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 314
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
  • Zone toke: 15 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne rrugen kryesore ne lagjen nr 4. Eshte i organizuar me dy dhoma gjumi sallon e kuzhine dhe nje tualet. dhe ka punime shume cilesore.
  Per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone toke 15.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %