Ju jeni vizitori 4602440

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1,tek Misto Mame!
 • DSCN0332
  Full Screen
  • DSCN0332%1/6
  • DSCN0335%2/6
  • DSCN0333%3/6
  • DSCN0334%4/6
  • DSCN0337%5/6
  • DSCN0338%6/6
  1/6
  DSCN0332
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 420
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 3 Deshmoret
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 37 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te pallatit te ri me ashensor.Organizohet ne nje dhome ndjenjie +kuzhine,dhome gjumi,ballkon dhe tualet.Apartamenti eshte bosh dhe i pabanuar me pare.Per nje vizite ne prone ,na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %