Ju jeni vizitori 4678984

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament dubleks
 • 14593663_10207373163470512_282169586_n
  Full Screen
  • 14593663_10207373163470512_282169586_n%1/14
  • 14625301_10207373162750494_627484019_n%2/14
  • 14593567_10207373164110528_3220198_n%3/14
  • 14543539_10207373163350509_1665627266_n%4/14
  • 14585491_10207373163590515_798143235_n%5/14
  • 14607975_10207373164550539_172556867_n%6/14
  • 14610652_10207373165350559_2079956883_n%7/14
  • 14625260_10207373165670567_1391521742_n%8/14
  • 14593164_10207373165150554_14498100_n%9/14
  • 14580331_10207373165070552_709958720_n%10/14
  • 14607948_10207373164990550_447716994_n%11/14
  • 14543371_10207373164950549_1313470826_n%12/14
  • 14607973_10207373163670517_424694984_n%13/14
  • 14627739_10207373164670542_80092207_n%14/14
  1/14
  14593663_10207373163470512_282169586_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 439
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca Kodra Diellit
  • Zona e brendshme: 144 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament dupleks, ne rezidencen 'Kodra e Diellit'. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje objekti te ri.
  Ne nivelin e pare eshte organizuar zona e dites e cila perbehet nga hapesira e ndejtjes, gatimit, ngrenies, tualeti dhe nje ballkone.
  Ne nivelin e dyte eshte organizuar zona e nates e cila perbehet nga dy dhoma gjumi martesore, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkone.
  Vendodhja e apartamentit si dhe arredimi i tije, e bejne zgjedhjen e duhur per nje jetes sa me komode dhe te qete.
  Ne cmim perfshihen dhe dy poste parkimi.
  Per me shume detaje si dhe per nje vizite ne prone, ju ftojme te na kontaktoni!
  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 144.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta