Ju jeni vizitori 4648366

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Qender
 • DSC08367
  Full Screen
  • DSC08367%1/4
  • DSC08372%2/4
  • DSC08373%3/4
  • DSC08374%4/4
  1/4
  DSC08367
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 423
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 121 m²
   • per shitje 121 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament ne qender kati II ne nje pallat te ri.Apartamenti organizohet ne 1 sallon 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe verande.Eshte i pershtatshem per banim por edhe per zyra.Ka nje siperfaqe prej 112 m² dhe shitet me nje cmim 1000 euro per m².Zona e qete dhe e aksesueshme e ben ate nje okazion per mos tu humbur.Prona disponon te gjithe dokumentat hipotekore.Per me teper detaje ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %