Ju jeni vizitori 4693397

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza
 • DSCN1055
  Full Screen
  • DSCN1055%1/8
  • DSCN1056%2/8
  • DSCN1058%3/8
  • DSCN1049%4/8
  • DSCN1046%5/8
  • DSCN1047%6/8
  • DSCN1050%7/8
  • DSCN1054%8/8
  1/8
  DSCN1055
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 681
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Mine Peza
  • Zona e brendshme: 78 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave te qeta per banim ne Tirane. Apartmenti ka dy dhoma gjumi dhe nje koridor te bollshem. Tualeti eshte me dritare dhe e bollshme. Apartamenti ka nje sallon ku ndodhet edhe ambjenti i gatimit. Ne ambjentin e gatimit ka dritare. Apartamenti ka edhe ballkon. Pallati eshte ekzistues dhe ndodhet ne katin e parafundit. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 78.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %