Ju jeni vizitori 4681071

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje te Materniteti i Ri
 • 14618792_932796633532846_246212989_o
  Full Screen
  • 14618792_932796633532846_246212989_o%1/8
  • 14571986_932796750199501_1976618326_o%2/8
  • 14632757_932796593532850_482330078_o%3/8
  • 14593245_932796646866178_1036651812_n%4/8
  • 14572620_932796623532847_447538682_o%5/8
  • 14625493_932796870199489_1252255390_n%6/8
  • 14628069_932796706866172_1828361177_n%7/8
  • 14625612_932796690199507_1796648933_o%8/8
  1/8
  14618792_932796633532846_246212989_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 684
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Materniteti i Ri
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 66 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne sallon ka nje ballkon i cili eshte i mbyllur me duralumin. Apartamenti disponon dokumenta pronesie dhe eshte nje mundesi e mire per investim pasi zona eshte shume e kerkuar. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 66.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %