Ju jeni vizitori 4691634

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera te Liceu
 • DSCN1167
  Full Screen
  • DSCN1167%1/12
  • DSCN1168%2/12
  • DSCN1170%3/12
  • DSCN1171%4/12
  • DSCN1169%5/12
  • DSCN1164%6/12
  • DSCN1163%7/12
  • DSCN1162%8/12
  • DSCN1165%9/12
  • DSCN1166%10/12
  • DSCN1172%11/12
  • DSCN1173%12/12
  1/12
  DSCN1167
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 685
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Mustafa Matohiti
  • Zona e brendshme: 106 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne nje prej zonave me te mira ne Tirane. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ka dy dhoma gjumi . Ne sallon ka nje ballkon dhe pamja e mrekullueshme. Zona eshte shume afer qendres dhe prane shume institucioneve. Apartamenti ka dy tualete dhe koridor te bollshem. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta