Ju jeni vizitori 4691587

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Zyra
 • DSCN0870
  Full Screen
  • DSCN0870%1/18
  • DSCN0874%2/18
  • DSCN0871%3/18
  • DSCN0872%4/18
  • DSCN0876%5/18
  • DSCN0877%6/18
  • DSCN0875%7/18
  • DSCN0878%8/18
  • DSCN0881%9/18
  • DSCN0882%10/18
  • DSCN0883%11/18
  • DSCN0887%12/18
  • DSCN0888%13/18
  • DSCN0889%14/18
  • DSCN0879%15/18
  • DSCN0880%16/18
  • DSCN0890%17/18
  • DSCN0891%18/18
  1/18
  DSCN0870
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 687
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 145 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per zyra. Kjo pasi ndodhet ne rruge kryesore dhe perreth ka shume institucione. Ambjenti ka 3 dhoma dhe nje sallon te madh. Ambjenti ka sistem ngrohje dhe ka dy ballkone. Ndodhet ne katin e katert dhe orientim Veri-Jug. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 145.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta