Ju jeni vizitori 4664076

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent per zyra ne Qender
 • SAM_6675
  Full Screen
  • SAM_6675%1/6
  • SAM_6672%2/6
  • SAM_6680%3/6
  • SAM_6686%4/6
  • SAM_6688%5/6
  • SAM_6678%6/6
  1/6
  SAM_6675
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 425
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu 1
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  330 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambjent per zyra ne Qender me nje siperfaqe 120 m² dhe nje cmim 330 euro bashk me taksa te perfshira.Ndodhet 30 m karg Ministris se Drejtesis,nje zone me akses te madh dhe fluks levizjesh.Ambjenti ka funksionuar per nje koh te gjat si call center por eshte e pershtatshme dhe per aktivitete te tjera biznesesh.Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta