Ju jeni vizitori 4602376

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qera 2 ambjente ne rrugen e Durresit.
 • DSC08440
  Full Screen
  • DSC08440%1/12
  • DSC08441%2/12
  • DSC08443%3/12
  • DSC08444%4/12
  • DSC08444%5/12
  • DSC08446%6/12
  • DSC08451%7/12
  • DSC08452%8/12
  • DSC08453%9/12
  • DSC08451%10/12
  • DSC08458%11/12
  • DSC08449%12/12
  1/12
  DSC08440
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 427
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e "Durresit"
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
  • Zone toke: 60 m²
   • per shitje 160 000 €
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambjent 2 katesh ,ku secili kat mund te jepet me vete. Kati i pare eshte 33 m² me cmim 700 € i diskutueshem ,ndersa kati i dyte 33m² , 300€ i diskutueshem.Ambjentet mund te meren edhe te dyja bashke per tu shfrytezuar dhe ndodhen ne rruge kryesore. Cmimet jane te diskutueshme per te dyja katet. Ambjentet mund te perdoren per zyra,agjensi turisitike,permanente,bar etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone toke 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %