Ju jeni vizitori 4664129

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_1919
  Full Screen
  • IMG_1919%1/6
  • IMG_1921%2/6
  • IMG_1922%3/6
  • IMG_1920%4/6
  • IMG_1923%5/6
  • IMG_1924%6/6
  1/6
  IMG_1919
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 688
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 106 m²
  • Mbulim zone: 116 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1,116m2 organizohet nga 2dhoma, kuzhina,2tualete dhe 1 ballkon .Ndodhet ne nje zone shume te preferuar te Tiranes prane 21dhjeorit(NSHRAK) ne katin e 9 te nje pallati te ri.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 106.00 m²
   • planimetria 116.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjordi Subashi
  Telefone: +355694050063
  email: f.subashi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %