Ju jeni vizitori 4612132

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament te Kopshti Botanik, Liqeni
 • IMG-20161005-WA0009
  Full Screen
  • IMG-20161005-WA0009%1/13
  • IMG-20161005-WA0000%2/13
  • IMG-20161005-WA0003%3/13
  • IMG-20161005-WA0001%4/13
  • IMG-20161005-WA0004%5/13
  • IMG-20161005-WA0010%6/13
  • IMG-20161005-WA0016%7/13
  • IMG-20161005-WA0012%8/13
  • IMG-20161005-WA0014%9/13
  • IMG-20161005-WA0008%10/13
  • IMG-20161005-WA0007%11/13
  • IMG-20161005-WA0011%12/13
  • IMG-20161005-WA0015%13/13
  1/13
  IMG-20161005-WA0009
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 428
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopeshti Botanik, Liqeni
  • Zona e brendshme: 91,41 m²
  • Mbulim zone: 103,65 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje, prane Kopshtit Botanik, me nje siperfaqe totale prej 104 metrash katror. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te sapoperfunduar, rrethuar me gjelberim dhe parkim te disponueshem. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, nje dhome me tualet te inkorporuar, nje sallon te madh me drite , nje tualet dite dhe 2 ballkone. Per nej vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 103.65 m²
   • Zone interneti 91.41 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %