Ju jeni vizitori 4596975

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 Kompleksi Kolombo Liqeni Artificial
 • 14620150_10211144889963885_334949157_n
  Full Screen
  • 14620150_10211144889963885_334949157_n%1/18
  • 14610606_10211144890803906_101652552_n%2/18
  • 14625400_10211144891203916_789867941_n%3/18
  • 14619959_10211144890483898_1311135578_n%4/18
  • 14625483_10211144890603901_436891748_n%5/18
  • 14628205_10211144890843907_1137562005_n%6/18
  • 14628205_10211144890843907_1137562005_n (1)%7/18
  • 14642810_10211144890923909_1752340074_n%8/18
  • 14610689_10211144890883908_952350792_n%9/18
  • 14607924_10211144891443922_563253728_n%10/18
  • 14610798_10211144891563925_95803281_n%11/18
  • 14610775_10211144891883933_501976362_n%12/18
  • 14610652_10211144891763930_112198485_n%13/18
  • 14657752_10211144891323919_1542120753_n%14/18
  • 14627757_10211144891363920_1622664748_n%15/18
  • 14627825_10211144890003886_285240799_n%16/18
  • 14627899_10211144891643927_2070869714_n%17/18
  • 14642782_10211144890323894_1046252194_n%18/18
  1/18
  14620150_10211144889963885_334949157_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 689
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140,20 m²
  • Mbulim zone: 155 m²
   • per shitje 150 000 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Organizuar ne dhome ndenjie dhe kuzhine,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe dy ballkone.Ndodhet ne katin e dyte.Kompleksi Kolombo teper i organizuar dhe shume mire administruar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 155.00 m²
   • Zone interneti 140.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %