Ju jeni vizitori 4649191

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje dhe qira.
 • IMG-20161003-WA000
  Full Screen
  • IMG-20161003-WA000%1/8
  • IMG-20161003-WA002%2/8
  • IMG-20161003-WA001%3/8
  • IMG-20161003-WA005%4/8
  • IMG-20161003-WA003%5/8
  • IMG-20161003-WA004%6/8
  • IMG-20161003-WA007%7/8
  • IMG-20161003-WA006%8/8
  1/8
  IMG-20161003-WA000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 187
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Mbas universitetit Europian te Tiranes
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 140 000 €
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje dhe qira tek U.E.T. Apartamenti eshte ne pallat te ri dhe eshte i pabanuar me perpara. Ndodhet ne katin e 6-te dhe orientimin e ka jug-lindje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 0.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %