Ju jeni vizitori 4681046

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent sherbimi!
 • 9c686e5a-1f86-4db1-8538-72f03eb445c6
  Full Screen
  • 9c686e5a-1f86-4db1-8538-72f03eb445c6%1/11
  • 14686405_10207403731354690_1461750882_n%2/11
  • 14643115_10207403732434717_1978146055_n%3/11
  • 14694736_10207403732394716_2077458088_n%4/11
  • 14699771_10207403731954705_957180276_n%5/11
  • 14628165_10207403732794726_2120369659_n%6/11
  • 14657710_10207403732874728_1099320394_n%7/11
  • 14643174_10207403733274738_1201329026_n (1)%8/11
  • 14643139_10207403732954730_1414668149_n%9/11
  • 14686179_10207403732914729_1964236382_n%10/11
  • 14686527_10207403732674723_447716358_n%11/11
  1/11
  9c686e5a-1f86-4db1-8538-72f03eb445c6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 442
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Milto Tutulani
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent sherbimi, prane Fakultetit te Drejtesise. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje siperfaqe prej 130 m2, te ndara ne tre zyra, nje hapesire recepsioni dhe nje tualet. Ndarjet jane te krijuara me material kartonxhesi, te cila bejne te mundur riorganizimin e ambjentit sipas funksionit. Ambjenti permban sistem qendror ngrohje-ftohje, aspirimi si dhe eshte i rrethuar me vetrata xhami, te cila mundesojne ndricim dhe aspirim natyral.
  Per me shume informacione, jeni te mirepritur per nje vizite ne prone!
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta