Ju jeni vizitori 4177768

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament prane Alsatit, Siri Kodra
 • DSC_1732
  Full Screen
  • DSC_1732%1/9
  • DSC_1734%2/9
  • DSC_1730%3/9
  • DSC_1729%4/9
  • DSC_1728%5/9
  • DSC_1737%6/9
  • DSC_1736%7/9
  • DSC_1740%8/9
  • DSC_1741%9/9
  1/9
  DSC_1732
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 982
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  170 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira prane Alsat, Siri Kodra . Prona ka siperfaqje 100 m2 dhe ndodhet ne katin e pare, ne nje vile me verande. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Me pamje nga jug-perendimi, prona eshte kompletisht e mobiluar dhe komode . Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta