Ju jeni vizitori 4662491

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera magazine tek Frigoriferi
 • DSC_1742
  Full Screen
  • DSC_1742%1/7
  • DSC_1745%2/7
  • DSC_1744%3/7
  • DSC_1743%4/7
  • DSC_1747%5/7
  • DSC_1746%6/7
  • DSC_1748%7/7
  1/7
  DSC_1742
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 983
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 300 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Magazine per qira ne Frigorifer, shume prane Alsatit. Siperfaqa e objektit eshte 200 m2, si dhe perpara ka nje oborr rreth 100 m2. Magazina eshte e pajisur me nje banjo dhe ka dhe nje tjeter oborr ne anen e pasme rreth 20 m2.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 300.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta