Ju jeni vizitori 4649099

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament 350 euro ne Sheshin Willson
 • DSC_2047
  Full Screen
  • DSC_2047%1/8
  • DSC_2050%2/8
  • WhatsApp Image 2016-10-12 at 09.54.16%3/8
  • WhatsApp Image 2016-10-12 at 09.54.15 (1)%4/8
  • DSC_2054%5/8
  • WhatsApp Image 2016-10-12 at 09.54.15%6/8
  • DSC_2056%7/8
  • DSC_2058%8/8
  1/8
  DSC_2047
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 482
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per qira ne sheshin Willson. Apartamenti ka siperfaqje 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te, ne nje pallat ekzistues. Pallati eshte i pajisur me nje shesh parkimi i cili ofron parkim FALAS. I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre moderne dhe komode. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta