Ju jeni vizitori 4578228

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA APARTAMENT NE VASIL SHANTO
 • DSC_0465
  Full Screen
  • DSC_0465%1/5
  • DSC_0472%2/5
  • DSC_0466%3/5
  • DSC_0479%4/5
  • DSC_0478%5/5
  1/5
  DSC_0465
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 320
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Vasil Shanto "Jusuf Vrioni "
  • Zona e brendshme: 78 m²
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament ne Vasil Shanto pjeserisht i mobiluar , pjesa tjeter e apartamentit eshte e pamobiluar.Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenje tualet dhe ballkon gjithashtu disponon edhe nje oborr nga ana e daljes ne ballkon , aktualisht eshte i shfrytezueshem si pemetore.
  Ndodhet ne nje zone qe ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme .
  Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 78.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta