Ju jeni vizitori 4204341

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER QIRA, PERBALL PARLAMENTIT
 • S5030299
  Full Screen
  • S5030299%1/8
  • S5030301%2/8
  • S5030303%3/8
  • S5030302%4/8
  • S5030305%5/8
  • S5030304%6/8
  • S5030307%7/8
  • S5030308%8/8
  1/8
  S5030299
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 693
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "George W.Bush" perball Parlamentit
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament 2+1 per qira ,perball Parlamentit. Apartamneti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-ste te nje pallati te ri me ashensor. Vendndodhja ne Qenden e qytetit eshte karakteristike mjaft pozitive. Per cdo informacion apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta