Ju jeni vizitori 4620751

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 Tek Pazari i ri
 • Kitchen 3
  Full Screen
  • Kitchen 3%1/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.44.24 PM (7)%2/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.40.48 PM (1)%3/14
  • Kitchen 1%4/14
  • bedroom 2%5/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.40.08 PM (7)%6/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.40.08 PM%7/14
  • Living 2%8/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.43.13 PM (2)%9/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.43.13 PM (4)%10/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.43.14 PM (1)%11/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.43.14 PM (2)%12/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.44.24 PM (4)%13/14
  • WhatsApp Image 2016-10-13 at 2.43.14 PM%14/14
  1/14
  Kitchen 3
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 189
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Pazari i Ri
  • Zona e brendshme: 145 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Pazari i Ri ne nje ndertim te ri, shitet nje Apartament me pamje fantastike.
  Apartamenti perbehet nga Dhoma e ndenjes, tre dhoma gjumi dy banjo, nje ambjent te vecante per lavatricen, dhe Dy ballkone,
  Salloni i bollshem i ndenjes, lidhet me Ballkonin dhe me ambjentin e gatimit i cili ndahet me vete.
  Dhoma matrimoniale, vjen e bollshme dhe me organizmim shume funksional.
  Dy dhomat e gjumit jane te bollshme.
  Apartamenti vjen me sistem qendror ngrohje. Eshte i shtruar me parket druri .
  Te gjitha rifiniturat jane cilesore.

  Apartamenti shitet i mobiluar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 145.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %