Ju jeni vizitori 4156527

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Ambient 153 m2, tek Rr Hoxha Tahsim
 • 14694832_10208900270162469_1676204551_n
  Full Screen
  • 14694832_10208900270162469_1676204551_n%1/10
  • 14694908_10208900270482477_1556871729_n%2/10
  • 14657817_10208900272562529_2087397045_n%3/10
  • 14694846_10208900271202495_75388728_n%4/10
  • 14741187_10208900271842511_459936598_n%5/10
  • 14642819_10208900270002465_1626859735_n%6/10
  • 14658232_10208900269722458_679733130_n%7/10
  • 14741883_10208900271642506_334463611_n%8/10
  • 14642594_10208900273522553_417419815_n%9/10
  • 14699722_10208900273162544_843013888_n%10/10
  1/10
  14694832_10208900270162469_1676204551_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 513
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hoxha Tahsim
  • Zona e brendshme: 153 m²
  • Mbulim zone: 153 m²
   • Per qira  750 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndoshet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume cilesor. kati i pare dhe i dyte i pallatit eshte i perbere me ambiente komerciale si zyra,banke,dyqane etj. Ambienti ka hyrjen nga rruga kryesore dhe eshte shume lehte i aksesueshem. I gjithe ambienti eshte i rrethuar me fasada xhami gje qe i jep ambientit jo vetem shume drite, por edhe mundesi shume te mire per reklame ne fasaden e xhamit. Momentalisht ambienti eshte i ndare ne ambiente me te vogla por nese duhet mund te behet edhe nje hapsire unike prej 153 m2. I gjithe ambienti eshte ne gjendje perfekte me drite dhe ajer te kondicionuar. Gjithashtu ambienti ka edhe 2 tualete. Per nje vizite ne ambient mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 153.00 m²
   • Zone interneti 153.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta