Ju jeni vizitori 4604702

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial prane Ministrise se Drejtesise
 • 4
  Full Screen
  • 4%1/5
  • 1%2/5
  • 2%3/5
  • 5%4/5
  • 3%5/5
  1/5
  4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 426
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Bluevardi Zogu i Pare, Zeri i Popullit
  • Zona e brendshme: 55,20 m²
   • per shitje 140 000 €
   • Per qira  420 €
 • Detajet e prones

  Ambjentin ndodhet ne nje godine te re 20 meter nga bulevardi Zogu i Pare. Eshte shfrytezuar me pare per Bar-Caffe dhe biznesi eshte gati per tu rinisur. Ofrohet si per shitje edhe qira. Mund te sherbeje fare mire edhe per funksione te ndryshme te tipit zyra apo aktivitete te ndryshme biznesi. Afersia me Qendren e Tiranes sjell fluks te larte levizje dhe akses te mire me administratat me te rendesishme. Siperfaqja eshte 55,2 m2 dhe mund te shtohet duke marre ne shrytezim edhe nje pjese verande. Jeni te mirpritur per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 55.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %