Ju jeni vizitori 4681016

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE
 • CIMG0829
  Full Screen
  • CIMG0829%1/15
  • CIMG0836%2/15
  • CIMG0852%3/15
  • CIMG0859%4/15
  • CIMG0856%5/15
  • CIMG0870%6/15
  • CIMG0871%7/15
  • CIMG0875%8/15
  • CIMG0827%9/15
  • CIMG0830%10/15
  • CIMG0885%11/15
  • CIMG0883%12/15
  • CIMG0864%13/15
  • CIMG0863%14/15
  • CIMG0893%15/15
  1/15
  CIMG0829
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 324
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Sabri Preveza"
  • Zona e brendshme: 121,02 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 në rrugën 'Sabri Preveza', tek Unaza e Re. Ndodhet në katin e shtatë të një pallati me akses në rrugë kryesore. Ka sipërfaqe të përgjithshme 121.02 m2, e organizuar në dhomë ndenje me korridor dhe kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Orientimi është nga Lindja dhe nga Jugu. Disponon Kontratë Porosie. Pallati ka ashensor. Punimet në apartament janë shumë cilësore dhe çdo punim me porosi të pronarit. Dyer druri të brendshme cilësore, dyer dhe dritare me duralumin, me dopioxham dhe grila. Në çmim përfshihet mobilim i pjeshsëm. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për çdo informacion, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug
   • Supermarkete
   • Pamje nga mali
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • furnizime
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 121.02 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %