Ju jeni vizitori 4618814

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godinë Komerciale 6 KT, me Qira në Unazë të Re
 • 14694771_10210314845724598_1766262547_n
  Full Screen
  • 14694771_10210314845724598_1766262547_n%1/19
  • 14686419_10210314845404590_931997176_n%2/19
  • 14689254_10210314831404240_2064367083_o%3/19
  • 14647203_10210314809763699_1784835394_o%4/19
  • 14699417_10210314831324238_1611579455_o%5/19
  • 14686416_10210314832204260_1424231070_n%6/19
  • 14647381_10210314829404190_1658559027_o%7/19
  • 14699610_10210314831644246_350915910_o%8/19
  • 14658185_10210314805043581_497860711_n%9/19
  • 14647423_10210314806083607_270268538_o%10/19
  • 14642910_10210314831924253_1172074173_n%11/19
  • 14672716_10210314809643696_420585905_o%12/19
  • 14699511_10210314831564244_474248852_o%13/19
  • 14686457_10210314809363689_1130166052_n%14/19
  • 14694717_10210314809803700_1840540402_n%15/19
  • 14696919_10210314832404265_1544348719_n%16/19
  • 14686483_10210314845644596_761617555_n%17/19
  • 14697112_10210314804763574_1877662208_o%18/19
  • 14725336_10210314806003605_1578381388_o%19/19
  1/19
  14694771_10210314845724598_1766262547_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 444
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 1.760 m²
  • Zone toke: 370 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira godine 6 KT, e ndodhur në buzë të rrugës kryesore në Unazë të Re . Kjo godinë ka 23 dhoma me tualete personale, ne katin e parë 4 ambjente open space, një sallë kuzhine , 4 tualete .Godina gjithashtu ka dy ashensor dhe dy dalje emergjence. Disponon furnizim të pavarur me ujë dhe linjë furnizimi me energji elektrike 3-fazor ,si dhe 10 poste parkimi . Hapesira është e përshtatshme për spitale . hotele , depo farmaceutike dhe aktivitete të tjera biznesi. Ju ftojmë për nje vizit në pronë për një informacion më te detajuar .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 26
   • Dhoma ndenje 30
   • nr. I kateve 6
  • Perreth
   • Banka
   • Stacion gazi
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Pamje nga qyteti
  • Siperfaqet
   • Zone toke 370.00 m²
   • Zone interneti 1760.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Ndricim publik
   • uje
  • Infrastrukture
   • Rrjet/gardh
   • parkim hapur 10
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta