Ju jeni vizitori 4678978

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje te Pallati me Shigjeta
 • ecc059d4-d082-493d-a3bb-c36a3e1e7825
  Full Screen
  • ecc059d4-d082-493d-a3bb-c36a3e1e7825%1/6
  • 1dc1c9aa-93ba-4b6f-a40f-395438502891%2/6
  • 74011ef6-3c25-444e-8de6-cccb9abf29e9%3/6
  • ddb1ab4c-36ef-4c7d-b92a-47a5296bebc6%4/6
  • e0e9d5e4-ad86-4834-952d-5afb3bdbc89f%5/6
  • 90e55b21-f401-4385-9554-7ebae7de1c86%6/6
  1/6
  ecc059d4-d082-493d-a3bb-c36a3e1e7825
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 172
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi "Bajram Curri"
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan me çertifikate pronesie (hipoteke) te Pallati me Shigjeta. Siperfaqa e brendshme e dyqanit eshte 62 m2, me dy tualete dhe me dy hyrje me shkalle. Disponon kamera sigurie, uje & drita 24 ore dhe sistem alarmi. Aktualisht funksionon si Market. Blerja e ketij dyqani eshte nje mundesi e mire investimi pasi ka klientele te ngritur. Ekziston dhe mundesia e ndarjes se ketij ambienti ne dy te ndryshme, pasi tualetet dhe hyrjet jane te ndare nga njeri-tjetri. Çmimi i shitjes eshte 180.000 Euro, i diskutueshem. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 62.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %