Ju jeni vizitori 4205333

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Qera
 • IMG_1741
  Full Screen
  • IMG_1741%1/9
  • IMG_1742%2/9
  • IMG_1740%3/9
  • IMG_1739%4/9
  • IMG_1738%5/9
  • IMG_1743%6/9
  • IMG_1745%7/9
  • IMG_1746%8/9
  • IMG_1744%9/9
  1/9
  IMG_1741
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 179
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Pjeter Bogdani
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Zone toke: 75 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per Qera tek Ish Blloku. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri, Eshte i mire organizuar dhe ka nje orientim shume te mire. Ka akses shume te mire ne rruget e tiranes. Ka nje mobilim shume te mire. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta