Ju jeni vizitori 4594907

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ndertesa me e re ne zonen e ish Bllokut shitet Apartament 3+1
 • 14642921_874103466060600_764684518_n
  Full Screen
  • 14642921_874103466060600_764684518_n%1/1
  1/1
  14642921_874103466060600_764684518_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 698
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 144,63 m²
  • Mbulim zone: 144,63 m²
   • per shitje 330 000 €
 • Detajet e prones

  Pallati me i ri dhe me cilesor ne zone.Organizuar ne ambjent ndenjie,kuzhine ,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 144.63 m²
   • Zone interneti 144.63 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %