Ju jeni vizitori 4648291

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente (1+1) dhe (2+1) ne Unaze te Re.
 • IMG_2898
  Full Screen
  • IMG_2898%1/3
  • IMG_9541%2/3
  • IMG_9542%3/3
  1/3
  IMG_2898
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 433
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga teodor keko
  • Zona e brendshme: 56,94 m²
  • Mbulim zone: 65,48 m²
   • per shitje 600 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente me nje siperfaqe prej 65.48 m2 (1+1), 128.5m2 (2+1), 129.8 m2 (2+1) te ndodhur ne nje pallat te ri dhe me punime mjaft cilesore buze rruge ne zonen e Unazes se Re. Per momentin apartamentet jane ne mbarim e siper . Per me teper informacione ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.48 m²
   • Zone interneti 56.94 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %