Ju jeni vizitori 4124828

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko
Ekskluzive
 • 20161014_113053_001
  Full Screen
  • 20161014_113053_001%1/14
  • 20161014_112931%2/14
  • 20161014_112951%3/14
  • 20161014_113001%4/14
  • 20161014_113026%5/14
  • 20161014_113008%6/14
  • 20161014_113044%7/14
  • 20161014_113047%8/14
  • 20161014_113110%9/14
  • 20161014_113116%10/14
  • 20161014_113151%11/14
  • 20161014_113224%12/14
  • 20161014_113214%13/14
  • 20161014_113240%14/14
  1/14
  20161014_113053_001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 191
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Eshref Frasheri
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  N e Don Bosko ne katin e 6 te nje ndertimi te viteve te fundit me ashensor , shitet nje aprtament 2+1 . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine , 2 dhoma gjumi , 2 ballkone dhe 1 banjo . Apartamenti ka orientin nga lindja me pamje te lire nga Dajti dhe disponon Certifikate Pronesie .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %