Ju jeni vizitori 4649101

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex per qira '21 Dhjetori'
 • image-0-02-05-8885b4caa54326788b1824f1af8980979e6d074ad73ac44cf21707a726afdec6-V
  Full Screen
  • image-0-02-05-8885b4caa54326788b1824f1af8980979e6d074ad73ac44cf21707a726afdec6-V%1/7
  • image-0-02-05-ae027293c638b303f6dec741ea286baf27c955decd8cbedd13bc56ab6d28bc91-V%2/7
  • image-0-02-05-833f442d067d437bf31a9386853fce17a16eafe2e171fec40b0de3167636e5b7-V%3/7
  • image-0-02-05-8d668d19ae6379e554000163d64c67b0d3402831a686268932f4189e1661a43f-V%4/7
  • image-0-02-05-9231dee4755d77ae4593342a79da11a1ef281a53f639255d7b056958379bc6fc-V%5/7
  • image-0-02-05-af92a4d188067d5c6bc15cb25ddbca6cdc824131e68cec6109aeafea6c98860f-V%6/7
  • image-0-02-05-0a9e20fd34a76fc3071adeb2d0a62b9a70b35b6e7a5d53a12722e8e423caef2b-V%7/7
  1/7
  image-0-02-05-8885b4caa54326788b1824f1af8980979e6d074ad73ac44cf21707a726afdec6-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 434
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Muhamet Gjollesha"
  • Zona e brendshme: 190 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
  • Zone toke: 190 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira duplex ne kryqezimin e 21 Dhjetorit, prane pallatit te tatimeve me cmim 850 euro (i diskutueshem) . Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme.Kati i pare ka nje siperfaqe prej 110m², me 3 dhoma gjumi, sallon dhe tualet. Kati i dyte ka siperfaqe 80m², me 2 dhoma gjumi, soxhorno, tualet dhe ballkon.Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone toke 190.00 m²
   • Zone interneti 190.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledian Nurja
  Telefone: 0692070013.
  email: b.nurja@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta