Ju jeni vizitori 4576946

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/jepet me qira ambjent zyrash me siperfaqe totale 200m2.
 • 20161015_114530
  Full Screen
  • 20161015_114530%1/9
  • 20161015_114417%2/9
  • 20161015_114412%3/9
  • 20161015_114343%4/9
  • 20161015_114439%5/9
  • 20161015_114412 (1)%6/9
  • 20161015_114338%7/9
  • 20161015_114507%8/9
  • 20161015_114724%9/9
  1/9
  20161015_114530
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 280
  • Tipi i prones: Kompleks komercial
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Rruga Skenderbeg
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjja 4, Rruga"Egnatia"
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 850 €
   • Per qira  7 €
 • Detajet e prones

  1)
  Zyrat me hipoteke kane 200 meter katror efektiv jo ndertimi.
  Zyrat kane disa aksesore me vlere:
  1-Ashensor te vecante qe ka kushuar 24.000 euro
  2-Sistem ngrohje ftohje me chiller /fan coil ( chilleri eshte I ri) ka kushtuar 12.000 euro
  3-Mobiljet e montuara si guzhina,frigo,tavolina etj 2500 euro

  Nese llogarisim ashensorin 12.000 euro,sistem ngrohje ftohje 8000 euro dhe mobiljet 2000 euro ,atehere keto aksesore kushtojne sot 22.000 ose 110 euro meter katror.
  Me cmimin e tregut 740 euro/mkatror plus 110 euro aksesoret, cmimi I shitjes eshte 850 euro/m katror.


  2)
  Me qira , kujtoj qe zyra ka dhome serveri,kabllo te shtrire neper mure dhe praktikisht eshte gati per montim kompjutera.
  Duke marre parasysh qe 15% te vleres paguhet takse nga pronari I ambjentit, qeraja per meter katror eshte 7 euro.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • salle konference 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Dhoma e mbledhjes 1
   • Zyrat 6
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Distance from the sea 20
   • Stacion/zjarrfikes
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Stacion treni
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • e siguruar 24 ore
  • Ekip
   • izolim akustic
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • Sobe
   • Grila elektrike
   • furnizime
   • Ngritje 3
   • Pasyqyre prej xhami 1
   • antene parabolike
   • dush 2
   • boljer uji
   • wi-fi
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 13
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit javor
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Ndricim publik
   • sherbim security
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %