Ju jeni vizitori 4130607

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 2+1 Blvrd Zhan D'Ark
 • 20161015_121616
  Full Screen
  • 20161015_121616%1/6
  • 20161015_121657%2/6
  • 20161015_121651%3/6
  • 20161015_121641%4/6
  • 20161015_121710%5/6
  • 20161015_121722%6/6
  1/6
  20161015_121616
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 438
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv. Zhan D'Ark
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament ne afersi te qendres. Perbehet nga 2 dhoma, sallon + kuzhine dhe tualet. Zona mjaft e qete dhe mundesi parkimi ne zone. Per me shume informacione mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta