Ju jeni vizitori 4691645

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » *OKAZION* SUPER VILE PER SHITJE
 • IMG_3209
  Full Screen
  • IMG_3209%1/45
  • IMG_3367%2/45
  • IMG_3372%3/45
  • IMG_3223%4/45
  • IMG_3224%5/45
  • IMG_3213%6/45
  • IMG_3215%7/45
  • IMG_3218%8/45
  • IMG_3244%9/45
  • IMG_3232%10/45
  • IMG_3233%11/45
  • IMG_3255%12/45
  • IMG_3258%13/45
  • IMG_3262%14/45
  • IMG_3265%15/45
  • IMG_3279%16/45
  • IMG_3287%17/45
  • IMG_3275%18/45
  • IMG_3288%19/45
  • IMG_3292%20/45
  • IMG_3296%21/45
  • IMG_3298%22/45
  • IMG_3304%23/45
  • IMG_3301%24/45
  • IMG_3306%25/45
  • IMG_3317%26/45
  • IMG_3309%27/45
  • IMG_3310%28/45
  • IMG_3318%29/45
  • IMG_3319%30/45
  • IMG_3321%31/45
  • IMG_3324%32/45
  • IMG_3327%33/45
  • IMG_3334%34/45
  • IMG_3329%35/45
  • IMG_3337%36/45
  • IMG_3339%37/45
  • IMG_3341%38/45
  • IMG_3346%39/45
  • IMG_3347%40/45
  • IMG_3348%41/45
  • IMG_3358%42/45
  • IMG_3356%43/45
  • IMG_3361%44/45
  • IMG_3355%45/45
  1/45
  IMG_3209
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 327
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yrshek
  • zone: - - -
  • Adresa: Yrshek
  • Zona e brendshme: 365 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • per shitje 320 000 €
 • Detajet e prones

  Okazion! Shitet vilë katër-katëshe në Yrshek. Vila ka sipërfaqe të brendshme prej 365 m2, ndërsa trualli ka një sipërfaqe prej 500 m2. Është e organizuar në katër kate.Kati i parë ka një hapësirë të përshtatur si palestër dhe një dhe një dhomë të shfrytëzueshme si depo. Në katin e dytë ndodhet pjesa e sallonit dhe dhomës së ndenjes. Në katin e tretë ndodhen dy dhoma pritje së bashku me dhomën e gjumit matriomoniale, ndërsa në katin e fundit ndodhen dy dhomat e gjumit të femijëve . Çdo kat është i pajisur me tualet.
  Vila disponon dhe një garazh rreth 13m2. Në pjesën e oborrit vila gjithashtu ka një kënd të përshtatur ,për t'i dhënë jetesës suaj me shumë gjallëri. Vila ka një mobilim bashkëkohor të nje cilësie shumë të lartë.Nëse jeni në kërkim të një jetese midis qetësisë, gjelbërimit dhe ajrit të pastër, kjo do të ishte zgjidhja ideale për ju.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 4
   • Tualete 3
   • Dollap
   • Korridor
   • Hyrja e hollit
   • dhome ndenje 2
   • lavanderia
   • Dhoma ndenje 3
   • Magazina 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • Market
   • Pamje nga kopeshti
  • Security
   • Gardh elektrik
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • Dere e blinduar
   • tharese
   • Rrjete interneti
   • I sigurt
   • dush
   • wi-fi
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 365.00 m²
   • siperfaqja e depos 0.00 m2
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Kuzhine e kompletuar
   • gaz
   • Telefone
  • Infrastrukture
   • Aneks
   • Rrjet/gardh
   • Garazhd 2
   • kopesht
   • palester
   • mur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enes Kasemi
  Telefone: +355662044231
  email: e.kasemi@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %