Ju jeni vizitori 4604959

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ofrohet apartament me qira 2+1 ne bllok
 • 2016-10-15-15-27-48-811
  Full Screen
  • 2016-10-15-15-27-48-811%1/10
  • 20161015_154044%2/10
  • 2016-10-15-15-34-08-452%3/10
  • 2016-10-15-15-30-14-736%4/10
  • 2016-10-15-15-32-58-710%5/10
  • 2016-10-15-15-31-10-133%6/10
  • 2016-10-15-15-32-01-156%7/10
  • 2016-10-15-15-36-35-642%8/10
  • 2016-10-15-15-35-33-776%9/10
  • 2016-10-15-15-37-18-231%10/10
  1/10
  2016-10-15-15-27-48-811
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 122
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pjeter Bogdani
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira 2+1+2 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
  Eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e 5-te banim.
  Sistemi ngrohje-ftohje me kondicioner.
  Orientimi Jug-Perendim. Ne cmim ka te perfshire dhe nje garazhd.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Nuk ka te reja te mundshme
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta