Ju jeni vizitori 4691708

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Farke
 • DSC_2024
  Full Screen
  • DSC_2024%1/7
  • DSC_2018%2/7
  • DSC_2017%3/7
  • DSC_2019%4/7
  • DSC_2021%5/7
  • DSC_2023%6/7
  • DSC_2022%7/7
  1/7
  DSC_2024
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 650
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall prej 1000 m ne periferi te Tiranes.
  Toka eshte e rrethuar me mur dhe ka forme te sheshte.
  Disponon dokumentat e pronesise.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone interneti 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %