Ju jeni vizitori 4625583

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION , JEPET ME QERA HOTEL NE RR.E KAVAJES
Ekskluzive
 • 20161014_221346
  Full Screen
  • 20161014_221346%1/14
  • 20161014_221323%2/14
  • 20161014_221300%3/14
  • 20161014_221236%4/14
  • 20161014_221412%5/14
  • 20161014_221434%6/14
  • 20161014_221455%7/14
  • 20161014_221515%8/14
  • 20161014_221536%9/14
  • 20161014_221555%10/14
  • 20161014_221616%11/14
  • 20161014_221636%12/14
  • 20161014_221658%13/14
  • 20161014_221724%14/14
  1/14
  20161014_221346
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 439
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Kavajes,Qender
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
   • per shitje 110 €
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera dhe shitet biznesi i nje hoteli ne qender te tiranes me klientele te ngritur , dhe te zgjedhur , hoteli organizohet ne tre kate dhe ka 3 dhoma ne kat, si dhe nje super bar me verande dhe lulishte , organizohet ne 9 dhoma ne total ,qeraja e hotelit eshte 2500 euro si dhe shitja e biznesit 120000 euro i pa diskutueshem, rast per te mos u humbur ,super okazion .te interesuarit mund te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 9
   • te gjitha dhomat 9
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %