Ju jeni vizitori 4625569

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 te Ambasador 3
 • IMG_7700
  Full Screen
  • IMG_7700%1/15
  • IMG_7704%2/15
  • IMG_7702%3/15
  • IMG_7703%4/15
  • IMG_7708%5/15
  • IMG_7707%6/15
  • IMG_7706%7/15
  • IMG_7710%8/15
  • IMG_7714%9/15
  • IMG_7713%10/15
  • IMG_7715%11/15
  • IMG_7717%12/15
  • IMG_7718%13/15
  • IMG_7721%14/15
  • IMG_7720%15/15
  1/15
  IMG_7700
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 700
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Ambasador 3
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • Per qira  900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje prej ndertesave me te mira ndertuar kohet e fundit. Eshte shume mire i administruar dhe me siguri maksimale. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te dhe ka orientim nga Jugu. Apartamenti eshte me sistem ngrohje dhe i shtruar me parket. Ka nje tualet i cili ka edhe dritare. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe ka edhe ballkon . Pamja eshte e mrekullueshme dhe shume relaksuese. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 12
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta