Ju jeni vizitori 4662368

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Vollga
 • IMG-20161014-WA0007
  Full Screen
  • IMG-20161014-WA0007%1/10
  • IMG-20161014-WA0009%2/10
  • IMG-20161014-WA0014%3/10
  • IMG-20161014-WA0019%4/10
  • IMG-20161014-WA0013%5/10
  • IMG-20161014-WA0017%6/10
  • IMG-20161014-WA0012%7/10
  • IMG-20161014-WA0020%8/10
  • IMG-20161014-WA0021%9/10
  • IMG-20161014-WA0022%10/10
  1/10
  IMG-20161014-WA0007
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 283
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shetitorja Taulantia
  • zone: - - -
  • Adresa: Shetitorja Taulantia ,Durres
  • Zona e brendshme: 133 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqje totale 133 m2 ne zonen e Vollges ne Durres. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje , dy tualete dhe 1 ballkon me pamje nga deti . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh ,te perfunduar vitin e fundit. Pallati eshte shum cilesor ne ndertim dhe organizimin e tij .Ka gjithashtu 1 garazhd ne shitje me siperfaqje 30 m2 qe mund te shitet edhe vecmas apartamentit. Per nje vizite nga afer ,pres te me kontaktoni . CMIMI I DISKUTUESHEM
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 133.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %