Ju jeni vizitori 4594958

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 3+1 tek Nobis
 • 14618675_505435996323615_311421719_o
  Full Screen
  • 14618675_505435996323615_311421719_o%1/35
  • 14689861_505435972990284_194274484_o%2/35
  • 14625568_505436019656946_391676717_o%3/35
  • 14625801_505436066323608_1970254664_o%4/35
  • 14677868_505436002990281_2103945879_o%5/35
  • 14724254_505436046323610_138057463_o%6/35
  • 14787635_505436042990277_1379899252_o%7/35
  • 14786852_505436006323614_997155157_o%8/35
  • 14724103_505435986323616_655893538_o%9/35
  • 14787638_505436056323609_1579361114_o%10/35
  • 14787498_505436109656937_1847614307_o%11/35
  • 14689947_505436076323607_171652887_o%12/35
  • 14724231_505436069656941_1472549849_o%13/35
  • 14787596_505436112990270_464810957_o%14/35
  • 14725429_505436036323611_933147735_o%15/35
  • 14689043_505436026323612_2098726646_o%16/35
  • 14725233_505436729656875_2025892433_o%17/35
  • 14618805_505436659656882_2108164108_o%18/35
  • 14699665_505435962990285_114017345_o%19/35
  • 14632698_505436706323544_574454922_o (1)%20/35
  • 14787489_505436669656881_943308202_o%21/35
  • 14786842_505436272990254_1697797713_o%22/35
  • 14632722_505436559656892_311340643_o (1)%23/35
  • 14689108_505436552990226_428207046_o%24/35
  • 14725210_505436296323585_2040510528_o%25/35
  • 14689094_505436656323549_1890586670_o%26/35
  • 14724109_505436639656884_19361800_o (1)%27/35
  • 14614411_505436732990208_803614555_o%28/35
  • 14625607_505436569656891_1890232675_o%29/35
  • 14632696_505436749656873_1703342826_o%30/35
  • 14672895_505436612990220_1694262299_o%31/35
  • 14646561_505436562990225_1616513020_o%32/35
  • 14677838_505436602990221_286603999_o%33/35
  • 14625538_505436769656871_216055503_o%34/35
  • 14786947_505436819656866_474259995_o%35/35
  1/35
  14618675_505435996323615_311421719_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 514
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Sami Frasheri qendra Nobis
  • Zona e brendshme: 135 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Sami Frashëri në qendrën Nobis jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar ne menyre moderne.
  Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim në një ndër pallatet më të mirë dhe me cilesor në Tiranë. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Në çmim përfshihen 2 vendparkime brenda qendrës Nobis. Apartamenti ka orjentin jug-veri.
  Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone interneti 135.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta