Ju jeni vizitori 4149878

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per qira prane Liceut Artistik.
 • DSC01768.1
  Full Screen
  • DSC01768.1%1/6
  • DSC01767.1%2/6
  • DSC01774.1%3/6
  • DSC01764.1%4/6
  • DSC01784.1%5/6
  • DSC01780.1%6/6
  1/6
  DSC01768.1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 473
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri prane Liceut Artistik.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me cdo pajisje te nevojshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta