Ju jeni vizitori 4604538

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 1+1 ne hyrje te Ali Demit
 • 20161015_141052
  Full Screen
  • 20161015_141052%1/5
  • 20161015_140905%2/5
  • 20161015_141309%3/5
  • 20161015_141252%4/5
  • 20161015_141323%5/5
  1/5
  20161015_141052
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 441
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament i ri me punim mjaft cilesore ne katin e fundit, ne nje pallat te ri tek tregu elektrik. Hyrja ndodhet ne katin e fundit me pamje nga mali i Dajtit. Ka ndricim gjate pjeses me te madhe te dites si pasoje e orientimit L-JL. Perbehet nga 1 dhome, sallon+kuzhine, tualet me pajisjet inkaso dhe ballkon te tera te shtruara me parket. Cilesia e larte e punimeve dhe vendndodhja afer qendres se qytetit e bejne mjaft te preferuar. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %