Ju jeni vizitori 4618730

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne don bosko
Ekskluzive
 • 20161017_130729
  Full Screen
  • 20161017_130729%1/7
  • 20161017_130851%2/7
  • 20161017_130733%3/7
  • 20161017_130746%4/7
  • 20161017_130827%5/7
  • 20161017_130758%6/7
  • 20161017_130802%7/7
  1/7
  20161017_130729
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 442
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Don Bosko
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 112 m²
   • per shitje 96 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne don bosko me siperfaqe 112 meter ,i organizuar ne 3+1+1 banjo ,kati i dyte i nje pallati te ri dhe bashkohor , shitet 850 euro m² ,me hipoteke .organizim i mire i ambjenteve te perbashketa me lulishte dhe kend lojrash per femije , ka security 24 ore , me kamera ,cdo gje e organizuar ne menyre europiane, te interesuarit mund te na kontaktojne.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %