Ju jeni vizitori 4576769

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex per shitje
 • 20161013_120329
  Full Screen
  • 20161013_120329%1/33
  • 20161013_120302%2/33
  • 20161013_120418%3/33
  • 20161013_120406%4/33
  • 20161013_121032%5/33
  • 20161013_120341%6/33
  • 20161013_120350%7/33
  • 20161013_120401%8/33
  • 20161013_120444%9/33
  • 20161013_120438%10/33
  • 20161013_120451%11/33
  • 20161013_120520%12/33
  • 20161013_120541%13/33
  • 20161013_120555%14/33
  • 20161013_120602%15/33
  • 20161013_120611%16/33
  • 20161013_120633%17/33
  • 20161013_120640%18/33
  • 20161013_120723%19/33
  • 20161013_120736%20/33
  • 20161013_120754%21/33
  • 20161013_120803%22/33
  • 20161013_120806%23/33
  • 20161013_120825%24/33
  • 20161013_120831%25/33
  • 20161013_120854%26/33
  • 20161013_120841%27/33
  • 20161013_120935%28/33
  • 20161013_120910%29/33
  • 20161013_120903%30/33
  • 20161013_120954%31/33
  • 20161013_121027%32/33
  • 20161013_121009%33/33
  1/33
  20161013_120329
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 474
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 187,90 m²
  • Mbulim zone: 190 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet duplex ne Komunen e Parisit me siperfaqe 187.89 m2.Organizuar ne dy kate ku kati i pare perfshin ambjent ndenjie,kuzhine,nje verande nje depo dhe tualet.Kati i dyte organizuar ne tre dhoma gjumi nje lualet dhe nje lavanderi.Per me shume informacion dhe vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 190.00 m²
   • Zone interneti 187.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %