Ju jeni vizitori 4693410

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet 1+1 per zyra te 'Komuna e Parisit'.
 • 20161017_124019
  Full Screen
  • 20161017_124019%1/10
  • 20161017_123449%2/10
  • 20161017_123500%3/10
  • 20161017_123504%4/10
  • 20161017_123435%5/10
  • 20161017_123516%6/10
  • 20161017_123531%7/10
  • 20161017_124045%8/10
  • 20161017_125148%9/10
  • 20161017_124744%10/10
  1/10
  20161017_124019
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 444
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi "Kika"
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
  • Zone toke: 50 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Te kompleksi 'Kika' (2015) jepet me qera ambient per zyra, kati i pare. Ambjenti eshte me punime cilesore ,luksoz dhe i paperdorur me pare.
  Cmimi eshte i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone toke 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta