Ju jeni vizitori 4694963

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet 2+1 me qera ambjent per zyra te 'Komuna e Parisit'
 • 20161017_124549
  Full Screen
  • 20161017_124549%1/13
  • 20161017_124505%2/13
  • 20161017_124453%3/13
  • 20161017_124706%4/13
  • 20161017_124529%5/13
  • 20161017_124423%6/13
  • 20161017_124425%7/13
  • 20161017_124722%8/13
  • 20161017_124744%9/13
  • 20161017_124212%10/13
  • 20161017_124532%11/13
  • 20161017_124408%12/13
  • 20161017_125152%13/13
  1/13
  20161017_124549
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 445
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: "Komuna e Parisit"
  • Zona e brendshme: 82 m²
  • Mbulim zone: 82 m²
  • Zone toke: 82 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambjent me qera 2+1 te 'Komuna e Parisit' me siperfaqe 82m² . Ambjenti eshte mjaft luksoz dhe i paperdorur. Me ballkon rreth e qark dhe me pamje nga rruga kryesore.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 82.00 m²
   • Zone toke 82.00 m²
   • Zone interneti 82.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Lila
  Telefone: 0692070047
  email: e.lila@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta